REFERENCJE

Miałam przyjemność skorzystania z usług firmy DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI i jestem zachwycona współpracą. Pan Paweł Stafiniak wykazał się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Poszukiwałam obiektu nietypowego, a on w konsekwentny sposób prezentował mi nieruchomości, które spełniały moje wymagania.

Bardzo duże rozeznanie na rynku oraz rzeczowe podejście do tematu to z pewnością najważniejsze zalety Pana Pawła. Ponadto cechuje go otwartość w kontaktach i indywidualne podejście do klienta.

Gorąco polecam firmę DOMINANTA NIERUCHOMOŚCI oraz osobę Pana Pawła Stafiniaka.

Julita Furmaniak

Współpracuję z Panem Arkadym Janiszewskim od 10 lat. Super opieka , profesjonalizm oraz aktywność w pozyskiwaniu ofert. Praktycznie wszystkie moje sprawy zostały załatwione w 100% pozytywnie, a czasami miałem wrażenie jakoby był on moim wyłącznym agentem. Opinię moją opieram na przynajmniej 20 transakcjach biznesowych. Miło pracuje się z takim agentem nieruchomości i polecam firmę Dominanta w 100% .

Paweł Kostrzewski 

Naprawdę polecam. Przyjemnie robi się interesy z tymi ludźmi. Szybko, sprawnie i na temat.
Arkady to profesjonalista w swoim zawodzę.
Polecam !

Marcin Wojnowski 

Współpracę z biurem Dominanta Nieruchomości, reprezentowaną przez Pana Pawła Stafiniaka oceniam pozytywnie. Proces wyboru odpowiedniego miejsca na biuro dla 30 pracowników był od początku przemyślany co pozwoliło zaoszczędzić sporo czasu na niepotrzebne zwiedzanie nieodpowiednich lokalizacji czy budynków o nieodpowiednim standardzie, co zdarzało się przy współpracy z innymi biurami. Informacje i oferty były nam przekazywane w wyznaczonych terminach i odpowiedniej jakości merytorycznej. Na słowa uznania zasługuje zaangażowanie Pana Pawła w negocjacje cenowe z właścicielami budynku co pozwoliło na wynegocjowanie zadowalającego poziomu czynszu. Dodatkowo nieoceniona pomoc podczas procesu uzgadniania warunków i zapisów w umowie – pośrednictwo pomiędzy prawnikami obu stron.

Z czystym sumieniem polecam biuro Dominanta Nieruchomości i Pana Pawła Stafiniaka jako solidnego partnera przy poszukiwaniu nieruchomości.

Paweł Najmowicz

Azelis
Kierownik Działu Logistyki i Obsługi Klienta

Logistics & Customer Service Manager