Dubaj Centrum Światowej Finansjery

Jeśli myśleliście kiedyś Państwo nad zakupem nieruchomości na własne potrzeby lub w celu inwestycyjnym. Na przykład nad polskim morzem lub w dalszych częściach naszego kontynentu takich jak Hiszpania.

To z przyjemnością możemy zaproponować bardzo ciekawą alternatywę.  W cenach często bardziej przystępnych niż nad polskim morzem.

Biuro Dominanta Nieruchomości współpracuje z doświadczonym i uznanym biurem nieruchomości w Dubaju. Z chęcią przeprowadzimy Państwa przez proces zakupu nieruchomości w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nasi współpracownicy bezpiecznie przeprowadzą przez proces zakupu nieruchomości. Doradzą odpowiednie rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb. Przedstawią również dostępne opcje finasowania nieruchomości jak i zarządzania. 

Indywidualne podejście do każdego klienta i pełna przejrzystość całego procesu kupna nieruchomości to podstawa naszego działania.

Nieruchomości w Dubaju – Atuty
💹 Ceny mieszkań już od 500 tyś. Dirham ok. 550 tyś. Złotych !
🔑 Apartamenty wykonane „pod klucz” standard deweloperski w Dubaju obejmuję wykończone mieszkanie łącznie z kuchnią i łazienką jedynie bez mebli 😉
🏆 Nawet najtańsza inwestycja w Dubaju posiada do dyspozycji mieszkańców budynku basen i siłownie 💪
👌 Bardzo niskie podatki lub całkowity ich brak np. dla osób fizycznych brak podatku dochodowego 🔥
✅ Centrum Światowego Biznesu, duża transparentność transakcji nieruchomości i bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i ogólnego standardu życia 🏢
🌍 Proeuropejskie nastawienie mieszkańców jak i prawa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 😉
💲 Możliwość uzyskania kredytu hipotecznego do 75% wartości nieruchomości w Dubaju !
To tylko niektóre atuty Zjednoczonych Emiratów Arabskich ! 🔥
Chętnie podzielimy się większą ilością informacji i konkretnymi ofertami ! 🔥
Zapraszamy do kontaktu
Arkady Janiszewski

604-174-746

a.janiszewski@dominanta.nieruchomosci.pl