Karta Oferty 2018-04-06T14:33:56+00:00

Lokal biurowy, 288 m2, Poznań

Lokal biurowy na wynajem, Poznań, Grunwald

Wynajem: 20 427 PLN

Arkady Janiszewski
Telefon: 604 174 746
a.janiszewski@dominanta.nieruchomosci.pl

Opis

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia prestiżowe i unikalne powierzchnie biurowe zlokalizowane na Grunwaldzie. Jest to kompleks który powstał na bazie budynków dawnych koszar z końca XIX wieku. Jest to enklawa zieleni i ciszy która mieści się w samym środku tętniącego życiem miasta. Miejsce z bogatą historią, wykonane z pasją i otoczone starym drzewostanem blisko centrum a jednocześnie z dala od zgiełku. Architektura biurowca klasy A mimo na wskroś nowoczesnego charakteru spaja się z zabytkowym budynkami w harmonijną całość podkreśloną stylowym dziedzińcem w środku.

Ulica Grunwaldzka poprzez rondo Nowaka-Jeziorańskiego i odchodząc od niego szlaki tranzytowe połączona jest z węzłem autostrady A2 oraz z trasami prowadzącymi z Poznania w kierunku Wrocławia, Katowic, Szczecina i Piły. Linia tramwajowa i liczne linie autobusowe zapewniają wygodne połączenie z najważniejszymi punktami miasta. Bliskość Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca kolejowego, a także doskonały dojazd do lotniska Ławica sprawiają, że jest to jedna z najatrakcyjniejszych biznesowych lokalizacji w Poznaniu. Teren zabytkowych koszar należy dziś do najbardziej prestiżowych i energetycznych miejsc Poznania. Przyciąga elity biznesu, ludzi nauki i animatorów życia kulturalnego.

Jest to biurowiec klasy A, co jest synonimem najwyższych standardów. Części wspólne budynku są wykończone materiałami najlepszej jakości. Wydajne i ciche ogrzewanie zapewnią nowoczesne grzejniki kanałowe z wentylatorami. Klimatyzacja opierać się będzie na systemie powietrznym o stałym wydatku, zasilającym aktywne belki chłodzące. Budynek zostanie wyposażony w system inteligentnej automatyki BMS, jego infrastruktura będzie więc stale kontrolowana i zdalnie zarządzana. Maksymalne bezpieczeństwo zapewni całodobowy nadzór służb ochrony budynku.
Wysokość pomieszczeń wynosi 3,35 m

Do czynszu należy doliczyć opłatę eksploatacyjną w wysokości 23zł/m2

Zapraszam na prezentację.
Arkady Janiszewski
Dominanta Nieruchomości tel. 604-174-746
a.janiszewski@dominanta.nieruchomosci.pl

Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C.

Zapraszam do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie:
www.dominanta.nieruchomosci.pl

Szczegóły

Numer oferty 321790362
Typ oferty Lokal biurowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 20 427 PLN
Cena za m2 71 PLN
Piętro Parter
Liczba pięter 2
Powierzchnia 288 m2
Miejscowość Poznań
Dzielnica Grunwald
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań m.
Gmina Poznań M.
Ogrzewanie co miejskie
Dojazd asfaltowa/kostka