Obiekt przemysłowy / produkcyjny, 8 580 m2, Kutno

Obiekt przemysłowy / produkcyjny na wynajem, Kutno

Wynajem: 33 000 PLN

Opis

Do kupna nieruchomość gruntowa zabudowana kompleksem hal przemysłowych, magazynowych i pomieszczeń biurowo-socjalnych, położna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na południowych przedmieściach Kutna.
OTOCZENIE I KOMUNIKACJA: Bardzo korzysta lokalizacja obiektu na skarju trzech województw: Łódzkiego, Wielkopolskiego i Mazowieckiego , z korzystnym układem komunikacyjnym. Szybki dojazd drogami loklalnymi do drogi krajowej 702 oraz 92 oraz do węzła Autostrady A1 - odległosć 11km i A2 - 35 km.
Wokół nieruchomości tereny rolnicze, niezurabnizowane, swobodny dojazd samochodów dostawczych 25t. W sąsiedztwie, w Kutnie zloklizowana jest Łódzka Strefa Ekonomiczna oraz Kutnowski Park Agro-Przemysłowy.

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana : 1)budynkami biurowo-produkcyjno-magazynowymi, dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonymi o łącznej powierzchni użytkowej 4277 m2 , 2) bydynkami jednokondygnacyjnym magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej 3115 m2 oraz pomieszczenia pomocnicze: garaże, kotłownie, budynki gospodarcze o łacznej powierzchni około 820m2, wiata na samochody ciężarowe o powierzchni 395m2 , prace składowe i manewrowe . 3 bramy wjazdowe, możliwosć podzielaenia nieruchomości na segmenty. Łącznie powierzchnia użytkowa 8605 m2.
Budynki budowane w technologii tradycyjnej, murowane, stolarka okienna i drzwiaowa w dobrym standardzie. Obiekt utrzymany w dobrym stanie technicznym, wyposażony w przyłącze prądu, wody, zbiornik bezodpływowy oraz instalacje : pożarowa, kontrola dostępu, komuterowa, telefoniczna, , instalacje sanitarne, wentylacja, instalacji sprężonego powietrza, posadzki przemysłowe, bezpyłowe, bramy wjazdowe szerkie o wysokości od 3m do 4,20. DUZE PRZYŁACZE PRĄDU, możliwosć 1 MgW. Cały obiekt ogrzewany za pomocą kotłowni na opał stały. Przyłącze wodne przygotowane również pod zabezpieczenia pożarowe.
Posazki przemysłowe, bramy wjazdowe przemysłowe, hale doświetalne świtłem dziennym z świetlików lub okien.


Korzystna cena ofertowa: 3300000 zł w relacji do powierzchni zabudowy i standardu budynków. Szerokie możliwości wykorzystania obiektu: na cele produkcyjne, magazyny, baza spedycyjna i przeładunkowa, obiekty do wynajęcia dla małej przedsiębiorczości, hostel dla pracowników.

Kontakt: Anna Gonet, a.gonet@dominanta.nieruchomości.pl tel. +48 608386601
Opis nie stanowi oferty w rozumieniu KC

Oferta nr 354700362 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 354700362
Typ oferty Obiekt przemysłowy / produkcyjny
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 33 000 PLN
Cena za m2 4 PLN
Piętro Parter
Liczba pięter 2
Powierzchnia 8 580 m2
Powierzchnia działki 17 000 m2
Miejscowość Kutno
Województwo ŁÓDZKIE
Ulica/Osiedle OKAZYJNA CENA, PRODUKCJA, MAGAZYNY,BIURA
Powiat kutnowski
Gmina Kutno (gm)
Własność własność
Rok budowy 1997
Ogrzewanie piec węglowy
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał pustak
Położony w na wsi